Festiwal 4 PORY ROCKA w Hybrydach

11.03.2012, Hybrydy, godz. 18:00.

Bilety: 18 PLN w przedsprzedaży, 22 PLN w dniu koncertu.

Do nabycia: biuro klubu Proxima, ul. Żwirki Wigury 99a, biuro Fundacji Universitatis Varsoviensis, Krakowskie Przedmieście 24 pok.109, Eventim, sieć salonów Empik, punkty sprzedaży współpracujące z eventim.pl, bileteria Palladium, Warszawa, ul. Złota 9, Bileterie EMPiK, sieć sklepów Media Markt i Saturn

REDS
Reds jest zespołem rockowym, który zaistniał na scenie polskiej w latach 80. Głównym założycielem i wokalistą jest Rafał Olbrychski. Ich debiutancka płyta „Changing Colours” zdobyła dużą popularność i uznanie wśród odbiorców. Pod naciskiem fanów REDS postanowił się reaktywować.

Koncert REDS podczas festiwalu 4 Pory Rocka będzie pierwszym publicznym wystąpieniem grupy od wielu lat!

Rafał Olbrychski – wokal, gitary Artur Foremski – gitary Mariusz Mario Matysek – gitara basowa Darek Piskorz – perkusja


HAMAK BAND

Piosenka zespołu Hamak Band „Wygramy” została zakwalifikowana do finału w konkursie na przebój Piłkarskich Mistrzostw Europy 2012 r. „http://piosenkanaeuro.pl”

Miro – wokal, gitara basowa Valdi – gitara Raf – perkusja Leszek Laskowski - pedal steel guitar

WYJŚCIE AWARYJNE

Skład:
Maciej Winogrodzki Vino spiew i gitara
Michał Burzymowski - Burza bas
Piotrek Winnicki Wino gitara
Zygmunt Kaliciński perka

Zespół powstał z prostego powodu przyjaźni i wspólnej pasji jaka jest Muzyka. Maciek, Piotrek i Michał to zawodowi muzycy zaangażowani w inne, duże projekty muzyczne, Zyga to perkusista, amator i pasjonat, z zawodu kardiochirurg, jest założycielem zespołu, a pozostali muzycy to jego wspaniali przyjaciele. Gościnnie z zespołem występuje na basie Piotrek Suwalski, przyjaciel Zygi, również kardiochirurg, występujący również w międzynarodowym niemiecko-szwajcarskim projekcie muzycznym. Przyjaźń wyraża się we wspólnym graniu w projekcie jakim jest Wyjście Awaryjne Band. Graja własne kawałki oraz covery. Celem jest ZABAWA, jak powiedział wielki przyjaciel zespołu Mirek Kalisiewicz z zespołu Hamak Band. Zespół wraz z innymi zaprzyjaźnionymi kapelami i przyjaciółmi będzie działał w oparciu o nowopowstałe studio o wdzięcznej i jakże skromnej nazwie "Centrum Kulturalne Stolicy".


MARCIN CZYŻEWSKI QUARTET Marcin Czyżewski debiutował w programie "Szansa na Sukces", gdzie dostrzegła go Elżbieta Skrętkowska i zapraszała do wielu edycji programu. Wydarzenia zaowocowały współpracą z grupą Sędzia Dread, w której Marcin był wokalistą i gitarzystą oraz z zespołem Oddział Zamknięty. Z tym ostatnim nagrał płytę "Co na to ludzie" i zagrał ponad 200 koncertów w całej Polsce.

Prowadzący festiwal: Jacek Wroński, Korneliusz Pacuda

Festiwal 4 PORY ROCKA - galeria:

Festiwal 4 Pory Rocka w Hybrydach w Warszawie Festiwal 4 Pory Rocka w Hybrydach w Warszawie Festiwal 4 Pory Rocka w Hybrydach w Warszawie
Festiwal 4 Pory Rocka w Hybrydach w Warszawie Festiwal 4 Pory Rocka w Hybrydach w Warszawie